booked.net
  • Çalışma Saati: 8:00 - 19:00

Hizmetlerimiz

Otel İlaçlaması

Otel, Motel, Hotel, Tatil köyü gibi müşteriye konaklama hizmeti veren işletmeler, konaklamanın yanı sıra konfor, temizlik, iyi yetişmiş personel ve eğlence temin etmek üzere de titiz davranmak durumundadırlar. Bu gibi bilinçli otel ve işletmelerin mevsimlik, sezonluk yada yılın 12 ayı açık olmasına bağlı aylık periyodik haşere ve kemirgenlere karşı ilaçlama yaptırmaları, hijyen açısından olduğu kadar müşterilerin istenmeyen görüntülere maruz kalmaması açısından da önem teşkil etmektedir. 

Özellikle yaz aylarında otel alanında sıklıkla karşı karşıya kalınan sorunlarından biri olan haşere ve kemirgenler bulundukları alana yerleşmektedirler. Böle bir durumda böcek haşereleri ile karşı karşıya kalması durumunda ilk yapılması gereken şey  otel ilaçlama servisi ile iletişime geçmek olacak. Tek bir uygulamada bile böcek haşerelerinin yok edilmesine olanak tanıyan otel ilaçlama firması güvenilir sonuçlar elde etmeniz adına önemli bir adrestir.

Otel ilaçlaması tarafından gerçekleştirilen böcek ilaçlama uygulaması kalıcı çözümler üretmektedir. Ekonomik otel ilaçlama şirketi istediğiniz alan da haşere ilaçlama uygulamasını gerçekleştirmektedir. 

Otel böcek ilaçlama şirketi Dünya Sağlık Örgütü’nün onaylamış olduğu haşere ilaçları ile mekanda böcek ilaçlamasını gerçekleştirmektedir.

Otel fare ilaçlama firması bünyesinde deneyimli güvenilir ve bilgili ziraat mühendisleriyle çalışılmalıdır. Ziraat mühendisleri tarafından böcek ilaçları kontrol altına alınmakta ve denetim altından geçirilmektedir.

Garantili otel ilaçlama servisleri profesyonel çalışma kadrosu sayesinde kalıcı sonuçlar alınmasına fırsat tanımaktadır. Müşteri memnuniyetine son derece önem veren şirketimiz özellikle yaz mevsiminde karşı karşıya kalınan böcek haşerelerinin yok edilmesini önermektedir. Çünkü bu mevsim içerisinde ön plana çıkan böcek haşereleri bulundukları alana yumurtalarını bırakacaktır. 

Mersin otel ilaçlama, Tarsus otel ilaçlama, İskenderun otel ilaçlama, Antakya otel ilaçlama olmak üzere Hatay Mersin civarında hizmet vermekte olup Mersin Hatay ili ve ilçelerinde hizmetimiz devam etmektedir.


Körfez İlaçlama & Fümigasyon (ALO HAŞERE HATTI) :

0506 707 17 71 - 0506 557 82 82

İletişim Adresi

Karahuseyinli Mah. Fatih Sultan Mehmet cad. No 3/A - Arsuz Hatay

0506 707 17 71
info@korfezilaclamafumigasyon.com

Hakkımızda

  • Şirketimiz 2017 yılında Hatay İskenderun da haşere ilaçlama, böcek ilaçlama ve Fümigasyon faaliyetlerine başlamıştır. Konteyner fümigasyon, depo fümigasyon, ambar fümigasyonu ile ev, işyeri haşere ilaçlama

Körfez İlaçlama

Muhammet KURT
Ziraat muhendisi
Fumigasyon operatoru

booked.net

Copyright © Körfez İlaçlama & Fümigasyon Tüm hakları saklıdır.

Tasarım : Zeyna Bilişim