booked.net
  • Çalışma Saati: 8:00 - 19:00

Hizmetlerimiz

Hastane İlaçlaması

Hastanelerdeki haşereler, gerçek anlamda en büyük hijyen sorunları arasındadır. Hastanenin ortak ve özel alanlarının sürekli temizlenmesi hijyen için yeterli değildir.

Bu tür yerlerde düzenli aralıklarla hastane ilaçlaması yapılmalıdır. İlaçlar, atıklar ve birçok farklı nedenle ortaya çıkan böcek, fare ve sıçan gibi varlıkların kısa sürede ortadan kaldırılması ve bir daha dönmemesi için şarttır. Sadece mekanın iç kısmı değil, dış çevresi de ilaçlanmalıdır. Bazı zararlıların yuvalandığı dış mekanlardaki sorun çözülmedikçe iç mekanlardaki üremenin de önüne geçilemeyebilir.

Profesyonel ve net çözümlerle hizmetinizde olan Körfez İlaçlama ve Fumigasyon her türlü haşerenin yuvasını tespit ederek, ne tür ilaçlamanın uygun olacağını belirler Bu yüzden her zaman en iyi çözümleri bulmanız için profesyonel yardım almanız gerekmektedir.

Hastanelerde Hangi Tür Böceklere Rastlanır?

Hastanelerde rastlanan haşere türleri genelde fare ve böceklerdir. Yemekhaneler, depolarda ve tuvaletlerde bulunan bu zararlıların hastalarda ölümcül mikroplara bile neden olması mümkün olmaktadır.

Birçok farklı böcek türünün yuvalandığı hastane ilaçlama oldukça kapsamlı ve dikkat edilmesi gereken bir unsurdur. Bu sorunun çözümü için gerekli olan birçok ürün en iyi koşullarda yararlanacağınız market tipi ilaçlar ya da ağır tarım ilaçları değildir. Çünkü bu ürünler de haşereler kadar zararlı olabilmektedir.

Hastane gibi birçok ortak kullanım mekanında yaralılardan ya da çevreden bulaşan birçok bakterinin yayılması, böceklerin türemesi ve birçok zararlının ortaya çıkması söz konusu olabilir. Bu yüzden ilaçlama konusu sadece profesyonel kişilerden destek alınarak yapılan bir işlemdir. 

Hastane İlaçlaması Nasıl Yapılır?

Yaşamla ölüm arasındaki en hassas çizgide bulunanların yeri olan hastaneler, hijyenin eksiksiz sağlanması için özenle temizlenmektedir. Öncelikle genel temizlik yapılır ve hastanenin keşfi tamamlandıktan sonra iyice giriş ve çıkış noktaları en iyi şekilde analiz edilerek uygulamaya başlanır.

Uygulama sonrası ortamın havalandırılması gerekebilir. Hastanenin ilaçlaması söz konusu olduğunda gerekirse hastanenin boş olduğu zamanlar da tercih edilebilir.

Hastane ilaçlama İskenderun, Dörtyol, Hatay, Erzin, Antakya, Mersin hastane ilaçlaması, Tarsus hastane ilaçlaması gibi kalabalığın yoğun olduğu alanlarda çok önemli bir gereksinimdir. Bu yüzden herhangi bir gözle görülür sorun olmasa da zorunlu olan bu ilaçlama ihtiyacı birçok kişinin can sağlığını da koruyacaktır.

Körfez İlaçlama ve Fumigasyon

Size ihtiyaç duyduğunuz hijyeni sağlamakta yardımcı olacak haşere temizliği alanını garantili bir şekilde hastane ilaçlama fiyatları bakımından en uygun, en ucuz seçenekler ile çözme imkanı sunuyor.

  • Rahatsız edici,
  • Sağlığa zararlı,
  • Hastanenin kapatılma nedeni olabilen,
  • Ölümcül,
  • Mide bulandırıcı olan zararlı haşerelerin yok edilmesinde ihtiyaç duyulan her türlü materyali teknolojinin tüm imkanlarını seferber ederek kullanan uzmanlarımız sizin için çalışıyor.

 


Körfez İlaçlama & Fümigasyon (ALO HAŞERE HATTI) :

0506 707 17 71 - 0506 557 82 82

İletişim Adresi

Karahuseyinli Mah. Fatih Sultan Mehmet cad. No 3/A - Arsuz Hatay

0506 707 17 71
info@korfezilaclamafumigasyon.com

Hakkımızda

  • Şirketimiz 2017 yılında Hatay İskenderun da haşere ilaçlama, böcek ilaçlama ve Fümigasyon faaliyetlerine başlamıştır. Konteyner fümigasyon, depo fümigasyon, ambar fümigasyonu ile ev, işyeri haşere ilaçlama

Körfez İlaçlama

Muhammet KURT
Ziraat muhendisi
Fumigasyon operatoru

booked.net

Copyright © Körfez İlaçlama & Fümigasyon Tüm hakları saklıdır.

Tasarım : Zeyna Bilişim