booked.net
  • Çalışma Saati: 8:00 - 19:00

Hizmetlerimiz

Gemi Havalandırma

Ülkemizde bazı sektörler vardır ki daha zor ve olası sağlık sorunlarında müdahale şansı daha zayıftır. Bu sektörlerin başında gemicilik sektörünü gelmektedir. Çünkü aylarca deniz üzerinde seyahat eden ve olası bir olumsuzluk anında müdahale oranları kısıtlı olan denizcilikte, ortamın sağlık sorunlarına neden olabilecek tüm olumsuzluklarla mücadele vardır. Bu sorunun arındırılması gemicilik sektörü adına çok önemlidir. Öncelikle yük gemilerinde taşınmakta olan yükün özelliği ve niteliğine bağlı olarak gemi ilaçlaması yapılması gereksinimi duyulmaktadır.

Bu nedenle de profesyonel bir gemi ilaçlama firması desteği ile ilaçlama yapılması gerekmektedir. Bu gereksinimin nedeni seyahat esnasında haşere sebepli bir sağlık sorunu ile karşılaşılması durumunda alınacak önlemlerin kısıtlı olması nedeniyle daha da bir önemlidir.

Gemi ilaçlaması gemide taşınacak olan yükün özelliği ve niteliğine bağlı olarak farklı yöntemlerle ilaçlama gerçekleştirmektedir. Genelde konteynerler ile  yük taşınıyor olsa da özellikle gıda maddeleri taşıyan gemilerde karşılaşılmaktadır. Karşılaşılacak olan haşereler hem ürün zararına neden olabilir hem de sağlık sorunlarına sebebiyet verebilmektedir. Bu sebeple de doğru yöntemlerle gemi ilaçlaması gerçekleştirmek oldukça gerekli ve yasal zorunluluk haline gelmiştir..

Hatay, Mersin, Tarsus, İskenderun Gemi ilaçlama
Körfez ilaçlama ve fumigasyon sektöründe hizmet veren ve İskenderun'da bulunan bir ilaçlama şirketidir. Hatay, Mersin Tarsus dahil olmak üzere tüm Türkiye’de Gemi ilaçlama hizmeti ve Fumigasyon hizmeti sunmaktadır. İskenderu Gemi ilaçlama şirketi olarak tüm semtlerde en iyi kalitede kesin sonuç sunmaktadır.

Hatay gemi ilaçlaması olarak tüm hassasiyetle ve deneyimlerle gemi ilaçlaması vermekteyiz. Bu hizmetimizi yakın il ve ilçelerdede sürdürmekteyiz. Hizmetimize İskenderun limanında başlamış olup Mersin limanına kadar uzanmaktayız. Mersin gemi ilaçlaması, Mersin gemi fumigasyonu, Tarsus gemi ilaçlaması ve diğer il ve ilçelerde ilaçlama yapmaktayız.


Körfez İlaçlama & Fümigasyon (ALO HAŞERE HATTI) :

0506 707 17 71 - 0506 557 82 82

İletişim Adresi

Karahuseyinli Mah. Fatih Sultan Mehmet cad. No 3/A - Arsuz Hatay

0506 707 17 71
info@korfezilaclamafumigasyon.com

Hakkımızda

  • Şirketimiz 2017 yılında Hatay İskenderun da haşere ilaçlama, böcek ilaçlama ve Fümigasyon faaliyetlerine başlamıştır. Konteyner fümigasyon, depo fümigasyon, ambar fümigasyonu ile ev, işyeri haşere ilaçlama

Körfez İlaçlama

Muhammet KURT
Ziraat muhendisi
Fumigasyon operatoru

booked.net

Copyright © Körfez İlaçlama & Fümigasyon Tüm hakları saklıdır.

Tasarım : Zeyna Bilişim