booked.net
  • Çalışma Saati: 8:00 - 19:00

Hizmetlerimiz

Okul İlaçlaması

Okulların İç ve dış alanlarında haşerelerin ve böceklerin sağlıksal zararlara yol açtığında okullarımızda bu zararları gidermek için yapılması gereken bir uygulamadır. Sindirim yolu sorunlarında neden olan alerjilere yol açan ve deri enfeksiyonları ile maddi hasarlara sebep olabilirler.

Haşere ilaçlama çok önemlidir sakın ha sakın aksatmayın bu tarz ilaçlamaları yaşam alanlarımızda temizliğimiz açısından çok önemlidir. Bakteri ve mikrop yayılmasına neden olan haşerelerin yanı sıra kan emerek büyüyen parazitler oluşabilir bu parazitler salgın hastalıklarına sebep olurlar.

Kene ve pire gibi böcekler ölümcül hastalıklara yol açabileceklerinden çok dikkatli olunması gerekmektedir. Okul gibi kapalı alanlarda, bahçeli alanlarda açık alanlarda görülen haşerelerden kurtulmak için Okul ilaçlaması yapılmalıdır.

Bu tip okul ve iş yerlerinde genellikle sıvı haşere ilaçları kullanılır. Açık alanlarda ise buharlama tekniği kullanılır bunun yanı sıra toz veya jel tekniğide vardır. Haşere ilaçlama her alanda yapılmaz zehirli canlılarda kullanılır örnek akrep , çiyan , yılan, parazit, kene, pire, tahtakurusu gibi buna benzer canlılardır.

Körfez İlaçlama ve Fumigasyon firmamız,

Otel ilaçlama, fabrika ilaçlama, bina ilaçlama, hastane ilaçlama, bahçe ilaçlama, pastane ilaçlama, apartman ilaçlama, gemi ilaçlama, market ilaçlama, okul ilaçlam, fırın ilaçlama, lokanta ilaçlama, ev ilaçlama ve tüm ilaçlama konularında hizmet vermekteyiz. Ayrıca böcek ilaçlama, haşere ilaçlama, fumigasyon, dezenfeksiyon ve tüm ilaçlama konularında da hizmet vermektedir.


Körfez İlaçlama & Fümigasyon (ALO HAŞERE HATTI) :

0506 707 17 71 - 0506 557 82 82

İletişim Adresi

Karahuseyinli Mah. Fatih Sultan Mehmet cad. No 3/A - Arsuz Hatay

0506 707 17 71
info@korfezilaclamafumigasyon.com

Hakkımızda

  • Şirketimiz 2017 yılında Hatay İskenderun da haşere ilaçlama, böcek ilaçlama ve Fümigasyon faaliyetlerine başlamıştır. Konteyner fümigasyon, depo fümigasyon, ambar fümigasyonu ile ev, işyeri haşere ilaçlama

Körfez İlaçlama

Muhammet KURT
Ziraat muhendisi
Fumigasyon operatoru

booked.net

Copyright © Körfez İlaçlama & Fümigasyon Tüm hakları saklıdır.

Tasarım : Zeyna Bilişim