booked.net
  • Çalışma Saati: 8:00 - 19:00

Hizmetlerimiz

Fumigasyon ilaçlama

Fİmügasyon Nedir ?

Fumigasyon, evlerde yapılan Hatay İskenderun böcek ilaçlama işlemleri ile ilgili bir kavramı ifade eder. Bir ortamda bulunan tüm zararlı etmenleri (böcekler, nematod, mantar, bakteri gibi) belirli bir ısı ve miktarda gaz halinde kimyasal kullanarak ortadan kaldırma işlemine fumigasyon denir. 
Fumigasyon Çeşitleri

Çadır altı fumigasyonu, Konteyner fumigasyonu, Gemi ambarı fumigasyonu, Silo fumigasyonu, Değirmen fumigasyonu, Bina fumigasyonu, Ahşap palet ve kutu fumigasyonu, Tarihi eser ve müze fumigasyonu

Fumigasyona Neden İhtiyacınız Var? 

Fumigasyon hijyene kavuşmanızı sağlayacak yoldaki en önemli işlemlerden biridir. Özellikle ticarette gerekli olan fumigasyon olumlu etkileri sayesinde ihtiyaç duyduğunuz bir işlem haline gelir. Böcek, mikrop, virüs vb. etmenlerin ele geçirdiği ürünlere direkt olarak nüfuz eder ve homojen dağılabilme yeteneği vardır.

Fumigasyon, kısa sürede büyük bir alana veya fazla sayıda ürüne uygulanabilir. Ayrıca iş gücü gereksinimi de azdır. İki uzmanın fumigasyon işlemini gerçekleştirmesi yeterlidir ve masrafı da daha az olur. Savaştığınız canlının hangi biyolojik döneminde olduğu fark etmez; tüm biyolojik dönemlere etki eder.

Antrepolar, gemi ambarları, konteynırlar veya fabrika gibi yerlerin ilaçlanması gerektiğinde o günün hava şartlarını da göz önünde bulundurarak Körfez İlaçlama ve Fümigasyon, uzman fumigasyon operatörlerimiz tarafından çözümler üretilmektedir.

Uzun süreli depolanan ürünlerde böceklenmeden kaynaklanan hasarları engellemek amacı ile periyodik kontroller ve fumigasyon hizmetlerine ihtiyaç  duyulmaktadır. Özellikle tahıl gibi tarım ürünlerinin silo ve antrepolarda saklanması özellikle sıcak havalarda böceklenmenin yoğun olması nedeniyle geri dönüşü olmayan zararlara neden olabilmektedir. Körfez İlaçlama ve Fümigasyon olarak Uzman kadromuz ihtiyaçlarınızı dinleyerek ya da yerinde tespit ederek sizlere en uygun hizmeti sunmaktadır. 

Fumigasyon alanlarımızı aşağıdaki gibi özetleyebiliriz; Yükleme sonrası İskenderun'da gemi ambar fumigasyonu, Yükleme sonrası İskenderun'da konteynır fumigasyonu, Yükleme sonrası İskenderun'da vagon fumigasyonu, Boş/dolu antrepo fumigasyonu, Boş/dolu silo fumigasyonu, Çadır altı fumigasyonu, Fabrika fumigasyonu 


Körfez İlaçlama & Fümigasyon (ALO HAŞERE HATTI) :

0506 707 17 71 - 0506 557 82 82

İletişim Adresi

Karahuseyinli Mah. Fatih Sultan Mehmet cad. No 3/A - Arsuz Hatay

0506 707 17 71
info@korfezilaclamafumigasyon.com

Hakkımızda

  • Şirketimiz 2017 yılında Hatay İskenderun da haşere ilaçlama, böcek ilaçlama ve Fümigasyon faaliyetlerine başlamıştır. Konteyner fümigasyon, depo fümigasyon, ambar fümigasyonu ile ev, işyeri haşere ilaçlama

Körfez İlaçlama

Muhammet KURT
Ziraat muhendisi
Fumigasyon operatoru

booked.net

Copyright © Körfez İlaçlama & Fümigasyon Tüm hakları saklıdır.

Tasarım : Zeyna Bilişim