booked.net
  • Çalışma Saati: 8:00 - 19:00

Hizmetlerimiz

Konteyner Fumigasyon

Konteyner Fumigasyon tekniği kapalı ortamda uygulanan son derece hassas bir işlemdir. Konteynırın içerisinde bulunan ürünlere göre özel olarak Konteyner fumigasyon işlemleri uygulanır. Körfez İlaçlama Fumigasyon olarak sektörde birinci kalite hizmeti amaçlamaktadır

Hizmet çerçevesi içerisinde Konteyner Fumigasyonunda ve diğer tüm fumigasyon işlemlerinde uluslararası standartlara uygun fumigantlar (fumigasyon kimyasal etken maddeleri) kullanıyoruz.

Uluslararası gemilerinin ambar, depo ve konteyner bölümlerinde çok kolay bir şekilde üreyebilen organizmalar, böcek ve haşereler ürün ve malzemelere hatta yolcu ve mürettebata zarar verebilmektedir. Bu nedenden dolayı Konteyner Fumigasyonu, ülkeler arası ticari ilişkilerde taşımacılık sektörü düşünüldüğünde en önemli fumigasyon türlerinin başında gelmektedir. Ürünlerin özelliğine göre ürüne zarar veren organizmalara özel olarak zehirli gazların kullanılması son derece hassas bir işlemdir.

İnsan sağlığını olumsuz yönde etkileyen bu unsurlarla mücadele etmek için konteyner fumigasyon işlemlerinin etkili bir şekilde gerçekleştirilmesi gerektiğini belirtmeliyiz.

Körfez İlaçlama ve Fumigasyon ile konteyner fumigasyon işlemleriniz uluslararası standartlara uygun ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilir. Depolarda yer alan ürünlerin ve malzemelerin özelliklerine göre uygulanması gereken fumigasyon yöntemleri farklılık gözetebilir.

Ürünlerin çeşidine göre en uygun fumigasyon tekniği ile fumigasyon işlemleri gerçekleştirilir. Özellikle ağaç kurdu, tahta kurusu gibi ürün ve malzemelerin derin yuva boşluklarında yaşayan haşereler için fumigasyon işlemleri hassas bir şekilde gerçekleştirilir.

Körfez ilaçlama ve fumigasyon uygulamalarımızı, Hatay ve çevre illerinde İskenderun fumigasyon, Erzin fumigasyon, Dörtyol fumigasyon, Antakya fumigasyon, Defne fumigasyon, Arsuz fumigasyon, Mersin fumigasyon, Tarsus fumigasyon ve diğer ilçelerde yoğun bir şekilde hizmet vermekteyiz


Körfez İlaçlama & Fümigasyon (ALO HAŞERE HATTI) :

0506 707 17 71 - 0506 557 82 82

İletişim Adresi

Karahuseyinli Mah. Fatih Sultan Mehmet cad. No 3/A - Arsuz Hatay

0506 707 17 71
info@korfezilaclamafumigasyon.com

Hakkımızda

  • Şirketimiz 2017 yılında Hatay İskenderun da haşere ilaçlama, böcek ilaçlama ve Fümigasyon faaliyetlerine başlamıştır. Konteyner fümigasyon, depo fümigasyon, ambar fümigasyonu ile ev, işyeri haşere ilaçlama

Körfez İlaçlama

Muhammet KURT
Ziraat muhendisi
Fumigasyon operatoru

booked.net

Copyright © Körfez İlaçlama & Fümigasyon Tüm hakları saklıdır.

Tasarım : Zeyna Bilişim