booked.net
  • Çalışma Saati: 8:00 - 19:00

Hizmetlerimiz

Ev İşyeri İlaçlaması

İşyerlerimiz yaşamımızın büyük bir bölümünü beklide evimizden daha fazla zaman geçirdiğimiz ortam ve alanlardır. Doğal olarak bu kadar fazla zaman geçirdiğimiz iş yerlerimizde etrafımızda haşerelerin bulunmasını istemeyiz. Çalışma alanlarımızın mümkün olduğunca hijyenik olması sağlığımız açısından büyük öneme taşımaktadır. İşyeri ilaçlama yapılırken uygulamanın profesyonel olarak yapılması gereklidir. 

Bir işveren olarak firmanıza işyeri ilaçlama yaptırmaya karar verdiğiniz anda büyük bir sorumluluk altına girmiş olacaksınız. Çünkü ilaçlama esnasında ya da sonrasında var olacak tüm problemlerden sadece sizler değil tüm çalışanlarınızda etkilenecektir. Profesyonel olarak yapılmayan uygulamalar ve de hatalı ilaç kullanımları insan sağlığı açısından telafisi olmayan zararlar verebilmektedir. 

Haşere ve kemirgenler iş yerlerimiz de ki sağlık koşullarınızı olumsuz yönde etkilemektedir. Bunun neticesinde çalışanlarında sağlık koşullarınıda işveren tarafından düşünülmeli ve gerekli ilaçlama düzenli olarak yapılmalıdır.

İşyeri ilaçlama yaptırmadan önce keşif için bizleri arayabilir ve personeli talep edebilirsiniz. İşletmenizde yapılan ön keşif sırasında yapılan raporlama ile, soruna karşı yapılacak olan uygulamaları an ve an takip etme şansına sahip olabilirsiniz. Kendi ve çalışanlarınızın sağlığını riske atmamak ve kalıcı çözümlere en ekonomik koşullarda ulaşmak için sizleri de Körfez ilaçlama ve Fumigasyon firması ile çalışmaya davet ediyoruz.

Firmamız huzurlu çalışma ortamlarını sağlamanın yanı sıra sosyal sorumluluklarının daima bilincinde olup çevre ve insan sağlığına vermiş olduğu önem ile de kendi sektöründe daima öncülük etmeye devam etmektedir.

Hatay işyeri ilaçlama, İskenderun işyeri ilaçlama, Mersin işyeri ilaçlama, Tarsus işyeri ilaçlama, Erzin işyeri ilaçlama, Dörtyol işyeri ilaçlama, Antakya işyeri ilaçlama ve diğer ilçelerde işyeri ilaçlaması hizmeti vermekteyiz


Körfez İlaçlama & Fümigasyon (ALO HAŞERE HATTI) :

0506 707 17 71 - 0506 557 82 82

İletişim Adresi

Karahuseyinli Mah. Fatih Sultan Mehmet cad. No 3/A - Arsuz Hatay

0506 707 17 71
info@korfezilaclamafumigasyon.com

Hakkımızda

  • Şirketimiz 2017 yılında Hatay İskenderun da haşere ilaçlama, böcek ilaçlama ve Fümigasyon faaliyetlerine başlamıştır. Konteyner fümigasyon, depo fümigasyon, ambar fümigasyonu ile ev, işyeri haşere ilaçlama

Körfez İlaçlama

Muhammet KURT
Ziraat muhendisi
Fumigasyon operatoru

booked.net

Copyright © Körfez İlaçlama & Fümigasyon Tüm hakları saklıdır.

Tasarım : Zeyna Bilişim