booked.net
  • Çalışma Saati: 8:00 - 19:00

Hizmetlerimiz

Antrepo Silo Fümigasyonu

Depo Fumigasyonu, ülkeler arası ticari ilişkilerde taşımacılık sektörü düşünüldüğünde en önemli fumigasyon türlerinin başında gelmektedir. Ürünlerin özelliğine göre ürüne zarar veren organizmalara özel olarak zehirli gazların kullanılması son derece hassas bir işlemdir.
Uluslararası sularda seyir alan yük ve yolcu gemilerinin ambar ve depo bölümlerinde çok kolay bir şekilde üreyebilen bakteri, mantar gibi organizmalar, böcek ve haşereler ürün ve malzemelere hatta yolcu ve mürettebata zarar verebilmektedir. İnsan sağlığını olumsuz yönde etkileyen bu unsurlarla mücadele için depo fumigasyon işlemlerinin etkili bir şekilde gerçekleştirilmesi gerekir.

Antrepo Depo İlaçlama

Haşereler ve böcekler çok çeşitli yapılarda ve türlerledir. İnsan yaşamını olumsuz yönde etkilerler. Evlerde işyerlerinde, okullarda, bahçelerde ,gıda üretim alanlarında görüldüğü gibi depolardada çok sık rastlanan haşereler ve böcekler görülmektedir. Bu haşereler ve böcekler insan sağlığını olumsuz etkilemektedirler. Bu nedenler depo ilaçlaması yapılması yapılması gereklidir.

Her mekanda görülen böcek türü farklıdır. Ortamın yapısına göre yaşayan böcekler değişir. Fazla eşyaların konulduğu depolarda, işyerlerindeki malzemelerin korunmaya alındığı depolarda da genellikle pire ve hamam böceği görülmektedir.

Depo ilaçlama firması  olarak deponuzda bulunan tüm haşere ve kemirgenlerle mücadele eder. Kesin çözüm sağlar. 

Depo ilaçlama servisi, haşereye uygun insektisit kullanarak depoda sakladığınız ürünlere zarar vermeden ilaçlamanızı yapar. 

Depolarda en çok görülen haşere ve kemirgenler;

  • Fare,
  • Karafatma,
  • Pire,
  • Hamam böceği,
  • Tahtakurusu

Silo Fumigasyonu

Siloların yapısına göre uygulama şekilleri değişmektedir.

Silo Fumigasyonunda en can alıcı konu gazın silonun her alanına homojen olarak dağıtılabilmesidir.

Bu nedenle fumigantlar elevatörle siloya aktarılırken uygulanabilir.


Körfez İlaçlama & Fümigasyon (ALO HAŞERE HATTI) :

0506 707 17 71 - 0506 557 82 82

İletişim Adresi

Karahuseyinli Mah. Fatih Sultan Mehmet cad. No 3/A - Arsuz Hatay

0506 707 17 71
info@korfezilaclamafumigasyon.com

Hakkımızda

  • Şirketimiz 2017 yılında Hatay İskenderun da haşere ilaçlama, böcek ilaçlama ve Fümigasyon faaliyetlerine başlamıştır. Konteyner fümigasyon, depo fümigasyon, ambar fümigasyonu ile ev, işyeri haşere ilaçlama

Körfez İlaçlama

Muhammet KURT
Ziraat muhendisi
Fumigasyon operatoru

booked.net

Copyright © Körfez İlaçlama & Fümigasyon Tüm hakları saklıdır.

Tasarım : Zeyna Bilişim